Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Bubeneč je zaměřena na výkup starožitností Bubeneč a starožitného nábytku Bubeneč po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Bubeneč, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBubeneč ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bubeneč a výkup retro doplňků Bubeneč jako jsou stará křesla Bubeneč, staré kredence Bubeneč, chromové gauče Bubeneč, starožitné psací stoly Bubeneč, starožitné jídelny Bubeneč, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bubeneč z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bubeneč, výkup starožitného nábytku Bubeneč, výkup použitého nábytku Bubeneč, výkup nábytku Bubeneč, výkup chromového nábytku Bubeneč, výkup designového nábytku Bubeneč, výkup nábytku Halabala Bubeneč, výkup křesel Bubeneč, výkup porcelánu Bubeneč, výkup z pozůstalostí Bubeneč, vyklízení pozůstalostí Bubeneč. odhad starožitností Bubeneč

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha