Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Flora je zaměřena na výkup starožitností Flora a starožitného nábytku Flora po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Flora, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekFlora ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Flora a výkup retro doplňků Flora jako jsou stará křesla Flora, staré kredence Flora, chromové gauče Flora, starožitné psací stoly Flora, starožitné jídelny Flora, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Flora z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Flora, výkup starožitného nábytku Flora, výkup použitého nábytku Flora, výkup nábytku Flora, výkup chromového nábytku Flora, výkup designového nábytku Flora, výkup nábytku Halabala Flora, výkup křesel Flora, výkup porcelánu Flora, výkup z pozůstalostí Flora, vyklízení pozůstalostí Flora. odhad starožitností Flora

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha