Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Háje je zaměřena na výkup starožitností Háje a starožitného nábytku Háje po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Háje, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHáje ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Háje a výkup retro doplňků Háje jako jsou stará křesla Háje, staré kredence Háje, chromové gauče Háje, starožitné psací stoly Háje, starožitné jídelny Háje, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Háje z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Háje, výkup starožitného nábytku Háje, výkup použitého nábytku Háje, výkup nábytku Háje, výkup chromového nábytku Háje, výkup designového nábytku Háje, výkup nábytku Halabala Háje, výkup křesel Háje, výkup porcelánu Háje, výkup z pozůstalostí Háje, vyklízení pozůstalostí Háje. odhad starožitností Háje

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha