Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Jinonice je zaměřena na výkup starožitností Jinonice a starožitného nábytku Jinonice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Jinonice, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekJinonice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Jinonice a výkup retro doplňků Jinonice jako jsou stará křesla Jinonice, staré kredence Jinonice, chromové gauče Jinonice, starožitné psací stoly Jinonice, starožitné jídelny Jinonice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Jinonice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Jinonice, výkup starožitného nábytku Jinonice, výkup použitého nábytku Jinonice, výkup nábytku Jinonice, výkup chromového nábytku Jinonice, výkup designového nábytku Jinonice, výkup nábytku Halabala Jinonice, výkup křesel Jinonice, výkup porcelánu Jinonice, výkup z pozůstalostí Jinonice, vyklízení pozůstalostí Jinonice. odhad starožitností Jinonice

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha