Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Košíře je zaměřena na výkup starožitností Košíře a starožitného nábytku Košíře po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Košíře, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekKošíře ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Košíře a výkup retro doplňků Košíře jako jsou stará křesla Košíře, staré kredence Košíře, chromové gauče Košíře, starožitné psací stoly Košíře, starožitné jídelny Košíře, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Košíře z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Košíře, výkup starožitného nábytku Košíře, výkup použitého nábytku Košíře, výkup nábytku Košíře, výkup chromového nábytku Košíře, výkup designového nábytku Košíře, výkup nábytku Halabala Košíře, výkup křesel Košíře, výkup porcelánu Košíře, výkup z pozůstalostí Košíře, vyklízení pozůstalostí Košíře. odhad starožitností Košíře

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha