Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Letná je zaměřena na výkup starožitností Letná a starožitného nábytku Letná po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Letná, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekLetná ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Letná a výkup retro doplňků Letná jako jsou stará křesla Letná, staré kredence Letná, chromové gauče Letná, starožitné psací stoly Letná, starožitné jídelny Letná, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Letná z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Letná, výkup starožitného nábytku Letná, výkup použitého nábytku Letná, výkup nábytku Letná, výkup chromového nábytku Letná, výkup designového nábytku Letná, výkup nábytku Halabala Letná, výkup křesel Letná, výkup porcelánu Letná, výkup z pozůstalostí Letná, vyklízení pozůstalostí Letná. odhad starožitností Letná

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha