Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Liboc je zaměřena na výkup starožitností Liboc a starožitného nábytku Liboc po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Liboc, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekLiboc ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Liboc a výkup retro doplňků Liboc jako jsou stará křesla Liboc, staré kredence Liboc, chromové gauče Liboc, starožitné psací stoly Liboc, starožitné jídelny Liboc, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Liboc z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Liboc, výkup starožitného nábytku Liboc, výkup použitého nábytku Liboc, výkup nábytku Liboc, výkup chromového nábytku Liboc, výkup designového nábytku Liboc, výkup nábytku Halabala Liboc, výkup křesel Liboc, výkup porcelánu Liboc, výkup z pozůstalostí Liboc, vyklízení pozůstalostí Liboc. odhad starožitností Liboc

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha