Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Malešice je zaměřena na výkup starožitností Malešice a starožitného nábytku Malešice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Malešice, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekMalešice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Malešice a výkup retro doplňků Malešice jako jsou stará křesla Malešice, staré kredence Malešice, chromové gauče Malešice, starožitné psací stoly Malešice, starožitné jídelny Malešice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Malešice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Malešice, výkup starožitného nábytku Malešice, výkup použitého nábytku Malešice, výkup nábytku Malešice, výkup chromového nábytku Malešice, výkup designového nábytku Malešice, výkup nábytku Halabala Malešice, výkup křesel Malešice, výkup porcelánu Malešice, výkup z pozůstalostí Malešice, vyklízení pozůstalostí Malešice. odhad starožitností Malešice

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha