Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Modřany je zaměřena na výkup starožitností Modřany a starožitného nábytku Modřany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Modřany, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekModřany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Modřany a výkup retro doplňků Modřany jako jsou stará křesla Modřany, staré kredence Modřany, chromové gauče Modřany, starožitné psací stoly Modřany, starožitné jídelny Modřany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Modřany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Modřany, výkup starožitného nábytku Modřany, výkup použitého nábytku Modřany, výkup nábytku Modřany, výkup chromového nábytku Modřany, výkup designového nábytku Modřany, výkup nábytku Halabala Modřany, výkup křesel Modřany, výkup porcelánu Modřany, výkup z pozůstalostí Modřany, vyklízení pozůstalostí Modřany. odhad starožitností Modřany

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha