Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Motol je zaměřena na výkup starožitností Motol a starožitného nábytku Motol po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Motol , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekMotol ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Motol a výkup retro doplňků Motol jako jsou stará křesla Motol , staré kredence Motol , chromové gauče Motol , starožitné psací stoly Motol , starožitné jídelny Motol , ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Motol z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Motol , výkup starožitného nábytku Motol , výkup použitého nábytku Motol , výkup nábytku Motol , výkup chromového nábytku Motol , výkup designového nábytku Motol , výkup nábytku Halabala Motol , výkup křesel Motol , výkup porcelánu Motol , výkup z pozůstalostí Motol , vyklízení pozůstalostí Motol . odhad starožitností Motol

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha