Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Petrovice je zaměřena na výkup starožitností Petrovice a starožitného nábytku Petrovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Petrovice, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPetrovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Petrovice a výkup retro doplňků Petrovice jako jsou stará křesla Petrovice, staré kredence Petrovice, chromové gauče Petrovice, starožitné psací stoly Petrovice, starožitné jídelny Petrovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Petrovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Petrovice, výkup starožitného nábytku Petrovice, výkup použitého nábytku Petrovice, výkup nábytku Petrovice, výkup chromového nábytku Petrovice, výkup designového nábytku Petrovice, výkup nábytku Halabala Petrovice, výkup křesel Petrovice, výkup porcelánu Petrovice, výkup z pozůstalostí Petrovice, vyklízení pozůstalostí Petrovice. odhad starožitností Petrovice

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha