Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Písnice je zaměřena na výkup starožitností Písnice a starožitného nábytku Písnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Písnice, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPísnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Písnice a výkup retro doplňků Písnice jako jsou stará křesla Písnice, staré kredence Písnice, chromové gauče Písnice, starožitné psací stoly Písnice, starožitné jídelny Písnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Písnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Písnice, výkup starožitného nábytku Písnice, výkup použitého nábytku Písnice, výkup nábytku Písnice, výkup chromového nábytku Písnice, výkup designového nábytku Písnice, výkup nábytku Halabala Písnice, výkup křesel Písnice, výkup porcelánu Písnice, výkup z pozůstalostí Písnice, vyklízení pozůstalostí Písnice. odhad starožitností Písnice

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha