Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Pitkovice je zaměřena na výkup starožitností Pitkovice a starožitného nábytku Pitkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Pitkovice, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPitkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Pitkovice a výkup retro doplňků Pitkovice jako jsou stará křesla Pitkovice, staré kredence Pitkovice, chromové gauče Pitkovice, starožitné psací stoly Pitkovice, starožitné jídelny Pitkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Pitkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Pitkovice, výkup starožitného nábytku Pitkovice, výkup použitého nábytku Pitkovice, výkup nábytku Pitkovice, výkup chromového nábytku Pitkovice, výkup designového nábytku Pitkovice, výkup nábytku Halabala Pitkovice, výkup křesel Pitkovice, výkup porcelánu Pitkovice, výkup z pozůstalostí Pitkovice, vyklízení pozůstalostí Pitkovice. odhad starožitností Pitkovice

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha