Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Sedlec je zaměřena na výkup starožitností Sedlec a starožitného nábytku Sedlec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Sedlec, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekSedlec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Sedlec a výkup retro doplňků Sedlec jako jsou stará křesla Sedlec, staré kredence Sedlec, chromové gauče Sedlec, starožitné psací stoly Sedlec, starožitné jídelny Sedlec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Sedlec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Sedlec, výkup starožitného nábytku Sedlec, výkup použitého nábytku Sedlec, výkup nábytku Sedlec, výkup chromového nábytku Sedlec, výkup designového nábytku Sedlec, výkup nábytku Halabala Sedlec, výkup křesel Sedlec, výkup porcelánu Sedlec, výkup z pozůstalostí Sedlec, vyklízení pozůstalostí Sedlec. odhad starožitností Sedlec

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha