Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Sobín je zaměřena na výkup starožitností Sobín a starožitného nábytku Sobín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Sobín, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekSobín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Sobín a výkup retro doplňků Sobín jako jsou stará křesla Sobín, staré kredence Sobín, chromové gauče Sobín, starožitné psací stoly Sobín, starožitné jídelny Sobín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Sobín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Sobín, výkup starožitného nábytku Sobín, výkup použitého nábytku Sobín, výkup nábytku Sobín, výkup chromového nábytku Sobín, výkup designového nábytku Sobín, výkup nábytku Halabala Sobín, výkup křesel Sobín, výkup porcelánu Sobín, výkup z pozůstalostí Sobín, vyklízení pozůstalostí Sobín. odhad starožitností Sobín

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha