Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Strašnice je zaměřena na výkup starožitností Strašnice a starožitného nábytku Strašnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Strašnice, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekStrašnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Strašnice a výkup retro doplňků Strašnice jako jsou stará křesla Strašnice, staré kredence Strašnice, chromové gauče Strašnice, starožitné psací stoly Strašnice, starožitné jídelny Strašnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Strašnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Strašnice, výkup starožitného nábytku Strašnice, výkup použitého nábytku Strašnice, výkup nábytku Strašnice, výkup chromového nábytku Strašnice, výkup designového nábytku Strašnice, výkup nábytku Halabala Strašnice, výkup křesel Strašnice, výkup porcelánu Strašnice, výkup z pozůstalostí Strašnice, vyklízení pozůstalostí Strašnice. odhad starožitností Strašnice

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha