Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Třebonice je zaměřena na výkup starožitností Třebonice a starožitného nábytku Třebonice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Třebonice, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekTřebonice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Třebonice a výkup retro doplňků Třebonice jako jsou stará křesla Třebonice, staré kredence Třebonice, chromové gauče Třebonice, starožitné psací stoly Třebonice, starožitné jídelny Třebonice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Třebonice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Třebonice, výkup starožitného nábytku Třebonice, výkup použitého nábytku Třebonice, výkup nábytku Třebonice, výkup chromového nábytku Třebonice, výkup designového nábytku Třebonice, výkup nábytku Halabala Třebonice, výkup křesel Třebonice, výkup porcelánu Třebonice, výkup z pozůstalostí Třebonice, vyklízení pozůstalostí Třebonice. odhad starožitností Třebonice

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha