Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Troja je zaměřena na výkup starožitností Troja a starožitného nábytku Troja po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Troja, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekTroja ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Troja a výkup retro doplňků Troja jako jsou stará křesla Troja, staré kredence Troja, chromové gauče Troja, starožitné psací stoly Troja, starožitné jídelny Troja, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Troja z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Troja, výkup starožitného nábytku Troja, výkup použitého nábytku Troja, výkup nábytku Troja, výkup chromového nábytku Troja, výkup designového nábytku Troja, výkup nábytku Halabala Troja, výkup křesel Troja, výkup porcelánu Troja, výkup z pozůstalostí Troja, vyklízení pozůstalostí Troja. odhad starožitností Troja

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha