Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Uhříněves je zaměřena na výkup starožitností Uhříněves a starožitného nábytku Uhříněves po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Uhříněves, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekUhříněves ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Uhříněves a výkup retro doplňků Uhříněves jako jsou stará křesla Uhříněves, staré kredence Uhříněves, chromové gauče Uhříněves, starožitné psací stoly Uhříněves, starožitné jídelny Uhříněves, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Uhříněves z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Uhříněves, výkup starožitného nábytku Uhříněves, výkup použitého nábytku Uhříněves, výkup nábytku Uhříněves, výkup chromového nábytku Uhříněves, výkup designového nábytku Uhříněves, výkup nábytku Halabala Uhříněves, výkup křesel Uhříněves, výkup porcelánu Uhříněves, výkup z pozůstalostí Uhříněves, vyklízení pozůstalostí Uhříněves. odhad starožitností Uhříněves

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha