Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Vinoř je zaměřena na výkup starožitností Vinoř a starožitného nábytku Vinoř po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Vinoř, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekVinoř ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Vinoř a výkup retro doplňků Vinoř jako jsou stará křesla Vinoř, staré kredence Vinoř, chromové gauče Vinoř, starožitné psací stoly Vinoř, starožitné jídelny Vinoř, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Vinoř z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Vinoř, výkup starožitného nábytku Vinoř, výkup použitého nábytku Vinoř, výkup nábytku Vinoř, výkup chromového nábytku Vinoř, výkup designového nábytku Vinoř, výkup nábytku Halabala Vinoř, výkup křesel Vinoř, výkup porcelánu Vinoř, výkup z pozůstalostí Vinoř, vyklízení pozůstalostí Vinoř. odhad starožitností Vinoř

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha