Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Vršovice je zaměřena na výkup starožitností Vršovice a starožitného nábytku Vršovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Vršovice, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekVršovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Vršovice a výkup retro doplňků Vršovice jako jsou stará křesla Vršovice, staré kredence Vršovice, chromové gauče Vršovice, starožitné psací stoly Vršovice, starožitné jídelny Vršovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Vršovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Vršovice, výkup starožitného nábytku Vršovice, výkup použitého nábytku Vršovice, výkup nábytku Vršovice, výkup chromového nábytku Vršovice, výkup designového nábytku Vršovice, výkup nábytku Halabala Vršovice, výkup křesel Vršovice, výkup porcelánu Vršovice, výkup z pozůstalostí Vršovice, vyklízení pozůstalostí Vršovice. odhad starožitností Vršovice

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha