Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Vysočany je zaměřena na výkup starožitností Vysočany a starožitného nábytku Vysočany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Vysočany, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekVysočany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Vysočany a výkup retro doplňků Vysočany jako jsou stará křesla Vysočany, staré kredence Vysočany, chromové gauče Vysočany, starožitné psací stoly Vysočany, starožitné jídelny Vysočany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Vysočany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Vysočany, výkup starožitného nábytku Vysočany, výkup použitého nábytku Vysočany, výkup nábytku Vysočany, výkup chromového nábytku Vysočany, výkup designového nábytku Vysočany, výkup nábytku Halabala Vysočany, výkup křesel Vysočany, výkup porcelánu Vysočany, výkup z pozůstalostí Vysočany, vyklízení pozůstalostí Vysočany. odhad starožitností Vysočany

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha