Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Záběhlice je zaměřena na výkup starožitností Záběhlice a starožitného nábytku Záběhlice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Záběhlice, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekZáběhlice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Záběhlice a výkup retro doplňků Záběhlice jako jsou stará křesla Záběhlice, staré kredence Záběhlice, chromové gauče Záběhlice, starožitné psací stoly Záběhlice, starožitné jídelny Záběhlice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Záběhlice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Záběhlice, výkup starožitného nábytku Záběhlice, výkup použitého nábytku Záběhlice, výkup nábytku Záběhlice, výkup chromového nábytku Záběhlice, výkup designového nábytku Záběhlice, výkup nábytku Halabala Záběhlice, výkup křesel Záběhlice, výkup porcelánu Záběhlice, výkup z pozůstalostí Záběhlice, vyklízení pozůstalostí Záběhlice. odhad starožitností Záběhlice

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha