Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Zbraslav je zaměřena na výkup starožitností Zbraslav a starožitného nábytku Zbraslav po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Zbraslav, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekZbraslav ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Zbraslav a výkup retro doplňků Zbraslav jako jsou stará křesla Zbraslav, staré kredence Zbraslav, chromové gauče Zbraslav, starožitné psací stoly Zbraslav, starožitné jídelny Zbraslav, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Zbraslav z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Zbraslav, výkup starožitného nábytku Zbraslav, výkup použitého nábytku Zbraslav, výkup nábytku Zbraslav, výkup chromového nábytku Zbraslav, výkup designového nábytku Zbraslav, výkup nábytku Halabala Zbraslav, výkup křesel Zbraslav, výkup porcelánu Zbraslav, výkup z pozůstalostí Zbraslav, vyklízení pozůstalostí Zbraslav. odhad starožitností Zbraslav

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha