Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Čimice je zaměřena na výkup starožitností Čimice a starožitného nábytku Čimice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Čimice, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČimice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čimice a výkup retro doplňků Čimice jako jsou stará křesla Čimice, staré kredence Čimice, chromové gauče Čimice, starožitné psací stoly Čimice, starožitné jídelny Čimice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čimice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čimice, výkup starožitného nábytku Čimice, výkup použitého nábytku Čimice, výkup nábytku Čimice, výkup chromového nábytku Čimice, výkup designového nábytku Čimice, výkup nábytku Halabala Čimice, výkup křesel Čimice, výkup porcelánu Čimice, výkup z pozůstalostí Čimice, vyklízení pozůstalostí Čimice. odhad starožitností Čimice

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha