Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Štěrboholy je zaměřena na výkup starožitností Štěrboholy a starožitného nábytku Štěrboholy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Štěrboholy, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekŠtěrboholy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Štěrboholy a výkup retro doplňků Štěrboholy jako jsou stará křesla Štěrboholy, staré kredence Štěrboholy, chromové gauče Štěrboholy, starožitné psací stoly Štěrboholy, starožitné jídelny Štěrboholy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Štěrboholy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Štěrboholy, výkup starožitného nábytku Štěrboholy, výkup použitého nábytku Štěrboholy, výkup nábytku Štěrboholy, výkup chromového nábytku Štěrboholy, výkup designového nábytku Štěrboholy, výkup nábytku Halabala Štěrboholy, výkup křesel Štěrboholy, výkup porcelánu Štěrboholy, výkup z pozůstalostí Štěrboholy, vyklízení pozůstalostí Štěrboholy. odhad starožitností Štěrboholy

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha