Výkup starožitného nábytku Praha a výkup starožitností Praha

Firma Výkup Antik Žižkov je zaměřena na výkup starožitností Žižkov a starožitného nábytku Žižkov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek Žižkov, hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekŽižkov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Žižkov a výkup retro doplňků Žižkov jako jsou stará křesla Žižkov, staré kredence Žižkov, chromové gauče Žižkov, starožitné psací stoly Žižkov, starožitné jídelny Žižkov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Žižkov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Žižkov, výkup starožitného nábytku Žižkov, výkup použitého nábytku Žižkov, výkup nábytku Žižkov, výkup chromového nábytku Žižkov, výkup designového nábytku Žižkov, výkup nábytku Halabala Žižkov, výkup křesel Žižkov, výkup porcelánu Žižkov, výkup z pozůstalostí Žižkov, vyklízení pozůstalostí Žižkov. odhad starožitností Žižkov

Další města:
Praha, ... Další města

 

Kraje:
Hlavní město Praha